• Taşındık;Abdi İpekçi Caddesi No:33-A Güngören/İstanbul/TÜRKİYE 34160 (Akıncılar Tramvay Durağı Karşısı)
  • Vakfımızda Cumartesi günleri Saat 20:30-22:00 da halka açık tefsir dersleri yapılmaktadır.
  • Vakfımız İlçemizde kurulmuş olan "Güngören Platformu" üyesidir.
  • Her hafta pazartesi,çarşamba ve cuma günleri saat 19:30-21:00 arasında Arapça kursu verilmektedir.
  • Her hafta salı günleri saat 12:00 da bayanlar Mealli Kur'an-ı Kerim Mukabelesi yapmaktadır.


Haber Detayları

Halep'e Yol Açın Konvoyu


author


" Haleb'e Yol Açın " konvoyuyla Ankara'da katılımcılarla bulustuktan sonra Konya'da yöresel kavurmalı bulgur pilavı ikramindan sonra katılımı yüksek bir toplantı gerçekleşti. Yol boyu selamlamaya gelen candan insanların verdiği enerjiyle karlar arasında yolculugumuz sıcaklastı. Ereğli çıkışında çorba ikramı ayrıca güzeldi; güzel olansa ikramlarindaki duygu ve samimiyet. 
Yer yer kar yağışı ve buzlu yollardan geçerek Hatay'a ulaştık. Nasipse Cumartesi Saat 11.00 de Cilvegözü'deki mitingle yolculuk sona ulaşacak. 
Rabbimizin seferimize neler ikram edeceğini bilmeden dualarımız ve dualarınız birleşip "En güzel sözler Allah'a ulaşır.Onuda salih ameller yükseltir" 
(Kim kalıcı şeref ve itibar arıyorsa, iyi bilsin ki bütün bir şeref ve itibarın kaynağı Allah'tır. O'na sadece güzel sözler yükselir, o sözleri yücelten ise imana uygun eylemlerdir. Gizliden gizliye çirkin entrikalar tasarlayanlara gelince: onları şiddetli bir azap beklemektedir; bu gibilerin tuzakları da hiçe çıkacaktır.
ilkesiyle beklemeye başlayacağız. Fatır Suresi 10.ayet) 
ilkesiyle sabretmeye devam edeceğiz.
" Eğer size bir zarar dokunduysa, elbet benzer bir zarar (başka) insanlara da dokundu. Zira o (iyi ve kötü) dönemleri biz insanlar arasında döndürür dururuz ki, Allah iman eden kimseleri seçip ayırsın ve sizden hakikate şahit olanları tesbit etsin; çünkü Allah zalimleri sevmez.
Ali İmran 140.ayet
Tweetle